- Advertisement -spot_img

TAG

dasmë

Aktori i njohur shqiptar, i ftuar në dasmën e “Doktorit të mrekullive”

Fotot dhe videot nga dasma e aktorit Taner Olmez, i njohur për rolin e Aliut në serialin “Doktori i mrekullive”, vazhdojnë të bëjnë xhiro...

Ronela Hajati tregon këngën me të cilën do të martohet

Një ndër këngëtaret me të komentuara dhe të përfolura në median rozë është padyshim Ronela Hajati. Kohët e fundit, ajo ka qenë tepër aktive...

Sandër Lleshaj marton vajzën, fton boksierin me famë botërore

Ish-boksieri shqiptar me famë botërore, Luan Krasniqi “zbuloi” përmes rrjeteve sociale se ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj të dielën që kaloi ka martuar vajzën...

Sandër Lleshaj i lumtur në martesën e vajzës së tij

Dita e sotme është shumë e veçantë në familjen e ish-ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj. Mësohet se ai ka martuar vajzën Dorotheas dhe ceremonia është...

Situatë filmash/ U vesh si vajzë për t’ju afruar vajzës që dashuronte, i riu dhunohet nga mysafirët

Një burrë në Indi i cili ishte veshur si ‘nuse’ në mënyrë që t’i afrohej të dashurës së tij sekrete në ditën e saj...

Këngëtarja e njohur shqiptare martohet sot? Vërshojnë urimet (Foto)

Këngëtarja e njohur Besjana Kasami, e njohur si Big Mama duke habitur të gjithë ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram...

Nusja vdes papritur gjatë ceremonisë së dasmës/ Martesa nuk anullohet, zëvendësohet nga e motra

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi ku një nuse ka humbur jetën gjatë ceremonisë së martesës dhe në mënyrë që dasma te...

Do kërcejë vetëm nusja e dhëndri, dasmorët të rrinë në tavolina. Urdhri i çuditshëm

Nusja e dhëndri do të luajnë valsin e parë, por mysafirët nuk do të mund të kërcejnë valle. Dasmat në Maqedoninë e Veriut do të...

Ariana Grande publikon fotot nga martesa me Dalton Gomez

Ariana Grande e dinte që fansat e saj prisnin me padurim të shihnin ndonjë “grimcë” nga ceremonia sekrete, e cila u mbajt larg vëmendjes mediatike....

Çfarë i ka ndodhur moderatorit te njohur shqiptarë ditën e dasmës, ja çfarë rrëfen ai

  Moderatori i njohur, Labinot Gashi ka qënë i ftuar në një intervistë ku ka ndarë me publikun shumë të pathëna nga jeta e tij. Gashi...

Latest news

- Advertisement -spot_img