- Advertisement -spot_img

TAG

dhender

Vrasja e dhëndrit/ “Fëmijët i thanë babait se nëna po e tradhtonte’’, gazetari: Ajo i kërcënoi

Vrasja e Kudret Saliaj nga vjehrri i tij, ndërsa ndodhej në process divorci me vajzën e këtij të fundit ka nxjerr në pah të...

“S’më ke dhënë floririn”. I nxori rrobat e nuses nga shtëpia. Çfarë ndodhi dy ditë para vrasjes së ish dhëndrit nga ish vjerri

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi tre ditë më parë në vendin tonë ku Mexhit Picari ekzekutoi...

Dalin pamjet e reja. Një grua ulëret dhe i afrohet Kudret Saliajt të shtrirë në tokë pasi u qëllua nga ish-vjehrri Mexhit Picari (Video)

Mexhit Picari vrau me 5 plumba ish-dhëndrin e tij në mes të lokalit, bashkëshortin e vajzës në proces divorci, Kudret Saliaj 41 vjeç, pak...

Zbulohet dëshmia e Mexhit Picarit në polici: Sot e vrava dhëndrin sepse…

Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja që tronditi ditën e sotme Tiranën, ku shtetasi Mexhit Picari ekzekutoi ish-dhëndrin e tij, Kudret Saliaj, ndërsa...

Ja kush është Kudret Saliaj që u vra me 5 plumba në gjoks nga vjehrri i tij (Foto)

Ky është Kudret Saliajt, i cili u vra ditën e sotme nga ish-vjehrri i tij, pas sherreve të vazhdueshme për divorcin dhe kujdestarisë së...

Do kërcejë vetëm nusja e dhëndri, dasmorët të rrinë në tavolina. Urdhri i çuditshëm

Nusja e dhëndri do të luajnë valsin e parë, por mysafirët nuk do të mund të kërcejnë valle. Dasmat në Maqedoninë e Veriut do të...

Kërcet grushti mes vjehrrit e dhëndrit, tmerrohen udhëtarët në avion

Të shpeshta janë rastet kur familjarët zihen e grushtohen mes vete, por të rralla janë grushtimet kur njerëzit janë në ajër, pra duke flutuar...

Dhëndrri dhe vjehrri përleshen në lokal. Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në një lokal në Prishtinë, Kosovë. Lajmi është bërë me dije nga zëdhënësja e...

Vrau vajzën dhe dhëndrin natën e Vitit të Ri, shqiptari shpallet fajtor

  Osman Shaptafaj është shpallur fajtor për vrasjen e dyfishtë të vajzës dhe të dhëndrit të tij, në Austali, më 31 dhjetor të 2019. Ishte mëngjesi...

Dhëndri dhe vëllai vriten nga i ftuari ditën e dasmës. Nusja mbetet e ve sapo lidhi kurorë

Një nuse e re është bërë vejushë në ditën e dasmës së saj pasi dhëndri u qëllua për vdekje nga dy të ftuarit e...

Latest news

- Advertisement -spot_img