Ja kush është Kudret Saliaj që u vra me 5 plumba në gjoks nga vjehrri i tij (Foto)

0

Ky është Kudret Saliajt, i cili u vra ditën e sotme nga ish-vjehrri i tij, pas sherreve të vazhdueshme për divorcin dhe kujdestarisë së fëmijëve. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal pranë Gjykatës së Tiranës.

Mësohet se Kudret Saliaj, ka akuzuar vajzën e autorit, Dhuratën për tradhti dhe dhunë fizike e psikologjike ndaj 3 fëmijëve të saj. Kjo e fundit ka hedhur poshtë të gjitha akuzat e bëra nga burri i saj, mirëpo 32-vjeçarja u arrestua në muajin Tetor në 2020 dhe është hetuar në arrest shtëpie për dhunë fizike e psikologjike ndaj fëmijëve dhe kërcënime ndaj vjehrrës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here