- Advertisement -spot_img

TAG

Disney+

Ana e errët dhe shqetësuese e historive të vërteta të filmave të Disney

Disney ka adaptuar në mënyrë krejtësisht magjike dhe ëndërrimtare filmat klasikë që adhurohen nga fëmijët dhe jo vetëm. Por këto histori të transformuara nuk...

Trendi që po bën namin në rrjet/ Ja si të bëheni dhe ju një personazh i Disney

Videot që po shihni së fundmi në TikTok janë njerëzit që ju njihni, por të kthyer në karaktere të animuar. Nëse nuk keni pyetur,...

Pse u ndaluan të shihen këto filma vizatimorë nga Disney+

Disney + ka hequr aksesin në disa filma klasikë - përfshirë "Dumbo", "Peter Pan", "Swiss Family Robinson" dhe "The Aristocats", nga profilet e fëmijëve,...

Latest news

- Advertisement -spot_img