- Advertisement -spot_img

TAG

ditëlindje

Siç vetëm ajo di, Madonna feston 63-vjetorin në jug të Italisë

E njohura si ‘Mbretëresha e Popit’ ka marrë më në fund kurorën e saj teksa ka festuar me stil ditëlindjen në Puglia të Italisë...

Rita Ora festoi ditëlindjen e të dashurit të saj dhe nuk mund të dukej më mahnitëse se kaq

Këngëtarja Rita Ora dukej mahnitëse me fustanin e zi në festën e ditëlindjes së  të dashurit, Taika Waititi. Regjisori i njohur festoi 46-vjetorin e tij...

Planifikoi festë madhështore, pse ndërroi mendje papritur Barack Obama

Barak Obama ka zvogëluar ndjeshëm listën e mysafirëve për ditëlindjen e tij të 60-të, pasi mori kritika për planifikimin e ngjarjes me 500 persona,...

Elton Deda uron me fjalët emocionuese të birin: Detyrat e mia atërore nuk i kam përmbushur

Fjordi, djali i kantautorit Elton Deda feston 16-vjetorin e lindjes. I ati i ka uruar ditëlindjen përmes një postimi emocionues ku pranon se nuk...

33-vjeçarja bie për vdekje nga shkëmbi, teksa po festonte ditëlindjen e saj

Një grua e re ka rënë tragjikisht nga një shkëmb drejt vdekjes së saj, teksa festonte ditëlindjen në Australi. Fernanda Morella po shijonte ditëlindjen e...

E çmendur po aq sa e bukur, hidhini një sy tortës së ditëlindjes së Adrola Dushit

Adrola Dushi, simboli i bukurisë së pastër, festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Gjithmonë personazhet pikasen në veshjet e tyre, por nga Adrola na...

Festoi ditëlindjen me ish-burrin dhe të shoqin, Silva Heijneman: Dashuria për ish-in s’ mbaron!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Silva Heijneman, e cila përmes një lidhje Skype nga jugu sqaroi se ç’ndodhi...

“Mungoj në çdo gjë të rëndësishme”, Bella Hadid me lot në sy tregon arsyen pse nuk ishte e pranishme në festën e Anwar

Anwar Hadidi, partneri i Dua Lipës, festoi ditën e djeshme 22-vjetorin e lindjes. Mes mesazheve të shumta të urimit nuk mund të mungonte dhe...

Ledri Vula uron babain e tij për ditëlindje me fjalët më të ëmbla

Sot, babai i reperit shumë të dashur për publikun shqiptar, Ledri Vulës, feston ditëlindjen. Agroni ka marrë urimet e para dhe më të ngrohta nga...

Stresi i shkruan letrën prekëse babait të tij për ditëlindje

Me rastin e ditëlindjes së babait të tij, reperi i njohur Stresi na ka njohur edhe njëherë me anën e tij të ndjeshme. Ndryshe nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img