- Advertisement -spot_img

TAG

Divjakë

LAJM I FUNDIT/ Automjeti përplas për vdekje 85-vjeçarin

Divjakë- Një 85-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është përplasur nga një motor. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 18:15, në aksin rrugor...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, mjeti përplas 3 vjeçarin i cili transportohet për në spital, vihet në pranga një 19 vjeçar

  Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Divjakë, teksa raportohet 19 vjeçari me inicialet E.D duke drejtuar pa leje drejtimi një...

Goditi me thikë 28-vjeçarin, arrestohet i riu në Divjakë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Grabian, Divjakë, ku ka mbetur i plagosur me një mjet prerës një shtetas. Shtetasi...

Arrestohet 42-vjeçari për vjedhje të një lokali dhe dy banesave të tjera

  Arrestohet 42 vjeçari me inicialet J.S banues në fshatin Çermë të Divjaës. Sipas raportimeve të policisë, ky shtetas ka vjedhur me metodën e thyerjes, një...

Incidenti i rradhës në Divjakë/Sekretari i KZAZ: I mbylla dokumentet në kasafortë,sot i gjeta jashtë me gjithë vulë

KZAZ 56 ndodhet në qytetin e Divjakës. Duket se sekretari I kësaj KZAZ pasi I ka mbyllur të gjitha dokumentet në orën 4 të...

Shefi i komisariatit të Divjakës i kallëzuar 4 herë, Meta: dhuna e sotme mund të ishte…

  Presidenti, Ilir Meta, ka rimarrë sërish çështjen e dhunimit të aktivistes së PD në Divjakë nga shefi i komisariatit të këtij qyteti , duke...

Zbardhet dëshmia e shefit të Komisariatit në Divjakë (E PLOTË)

  Burime nga Prokuroria e Lushnjës bëjnë me dije se është zbardhur një pjesë e dëshmisë së shefit të Komisariatit Altin Shehu, i cili dyshohet...

“Më mirë të largohem se mund të ketë incident”, ja filmimi i Elsa Bitës

Elsa Bita, aktivistja e PD-së në Divjakë pretendon se është dhunuar ditën e sotme nga shefi i Komisariatit, Altin Shehu. Më poshtë është video, ku...

Dhuna në Divjakë,reagon Meta: SPAK të nisë hetimet urgjentisht

Pas denoncimit të aktivistes së Partisë Demokratike, Elsa Bita nga Divjaka i cila tha se është dhunuar nga shefi i komisariatit Altin Shehu, një...

“Vajzën tjetër e morën dhe e futën brenda” Elsa Bita denoncon dhunën nga shefi i komisariatit

Aktivistja e Partisë Demokratike, Elsa Bita ka bërë një denoncim të fortë ndaj shefit të komisariatit të Divjakës Altin Shehu i cili e ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img