- Advertisement -spot_img

TAG

divorc

Prekëse/ Pas divorcit gruaja birëson dy fëmijë, ajo që zbuloi më pas do t’ju befasojë

Një ngjarje aq e bukur dhe e pabesueshme në të njëjtën kohë ka ndodhur për Katie Page, gruan e cila sapo ishte divorcuar nga...

Pas plot 23 vitesh martesë, Jim Belushi divorcohet nga bashkëshortja

Ylli i “According to Jim”, Jim Belushi po ndahet nga bashkëshortja Jennifer Sloan pas më shumë se 23 vitesh martesë. Të premten, Belushi paraqiti kërkesën...

U ndanë nga njëra-tjetra kur ishin vetëm 2-vjeç, motrat binjake takohen pas 25 vitesh

Historia e dy motrave të cilat u ndanë qëkur ishin njëra dy dhe tjetra një vjeç ka prekur zemrat e të gjithë amerikanëve. Pavarësisht se...

Greqi/ I kërkoi divorcin, 47-vjeçari shqiptar godet me thikë gruan e tij

Një tjetër krim në familje shqiptare ka ndodhur mbrëmë në orën 11.30 në Vounara, Lalisou në ishullin Rodos. Gruaja 36 –vjeçare i ka kërkuar...

Kim nuk e harron lehtë divorcin, rrëfen raportin me Kanye West

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” në postimet dhe deklaratat e dhëna së fundmi ka thënë se do të jenë miq përgjithmonë me...

Martesa e saj e tretë, Kim flet për ndarjen nga Kanye: Ndihem një dështim!

Gjatë episodit të fundit të "Keeping Up with the Kardashians", Kim Kardashian foli për herë të parë hapur për divorcin me Kanye West dhe...

“Më la për një deputet”, Majlinda Doko rrëzon dëshminë e ish-bashkëshortit: Më ka dhunuar për 25 vite, tentoi të më mbyste në gjumë

Rreth një muaj më parë, shtetasi Aleko Doko denoncoi për kamerën e Faxnews dhunën e ushtruar prej djalit dhe braktisjen nga ish-bashkëshortja, e cila...

Sherr me bashkëshorten, burri ul pantallonat për të treguar dhunën e gruas

  Shtetasi L. V. është 51 vjeç. Ai ka shtatë vite i divorcuar nga bashkëshortja, por sherret nuk i ndahen. Mbas ndarjes në gjykatë, radha u...

45-vjeçarja iku nga shtëpia për t’u martuar me një burrë të divorcuar: “E kapa në krevat me një femër, i nxora jashtë…”

Driola një grua 45 vjeçare ka qenë e ftuar sot në emisionin “Historia Ime” në TV Klan, ku ka rrëfyer historinë e jetës së...

Gruaja nuk e pengonte aspak, Bill Gates shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën

Bill dhe Melinda Gates gjatë martesës së tyre kanë patur një marrëveshje, që lejonte miliarderin të shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën. Për...

Latest news

- Advertisement -spot_img