- Advertisement -spot_img

TAG

dollare

Mësoni sa ndjekës duhet të keni në rrjetet sociale për të fituar mijëra dollarë?

Në ditët e sotme, ndikuesit profesionistë dhe krijuesit e përmbajtjes dixhitale bëjnë një pasuri me ndihmën e mediave sociale. Në fakt, mediat sociale që ofrojnë...

2 miliard euro/ Ndërtimi i Portit të Durrësit jehonë në CNN, Alabbar: Në Shqipëri shoh “Europën e Re”!

Investimi 2 miliard euro në portin e Durrësit nga Mohamed Alabbar ka bërë jehonë edhe në median prestigjoze CNN. Alabbar, themeluesi i kompanisë EMAAR...

Marrin mbi 1 mln dollarë për një postim, kush e kryeson listën e më të paguarve në Instagram

“Instagram Rich List” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood nga The Rock te Beyonce. Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e...

Ishte porositur nga Gaddafi, del në shitje super makina, ja çmimi marramendës i saj

Makina legjendare, Maybach 57S Coupe e prodhuar për diktatorin libian Muammar Gaddafi, ka dalë në shitje përmes faqes holandeze për makina “Autoleitner”, me çmim...

Bixhozxhiu ngre pandi ndaj kazinos që “e joshi” të humbte $30,000,000

Për herë të parë në botë një bixhozxhi ka ngritur padi ndaj kazinos, pasi stafi nuk i kishte dhënë bonuset që i kishin...

Latest news

- Advertisement -spot_img