- Advertisement -spot_img

TAG

dritan leli

Vlora prej ditësh nën pushtetin e flakëve, Leli: Situata po stabilizohet

Prej disa ditësh në Vlorë janë aktive disa vatra zjarri, që kanë djegur sipërfaqe të madhe me bimësi dhe po rrezikojnë edhe banesat e...

“Leli si paralajmërim për Lalin“

  Nga Anisa Bahiti Historia e Dritan Lelit, kryebashkiak i Vlorës, ngjan me një rast tipik tragji-komik. I ardhur nga një familje e majtë dhe e rëndësishme...

Skandal/ Me një firmë mund ta shërojnë, Gjiknuri dhe Leli kërkojnë ndihmë nga qytetarët për socialisten e sëmurë

Një lajm i trishtë është bërë me dije sot në mediat sociale. Sara Alushaj, me post koordinatore e PS e cila ka punuar shumë...

Rama sulmon kryebashkiakun e Vlorës: Nuk presim të vdekurit e Bashkisë!

  Pas zgjedhjeve, Rama duket se po sulmon personat që nuk e mbështetën në fushatë. Këtë ka bërë edhe me kreun e bashkisë së Vlorës,...

“Zhduku, mos të shoh më”, Rama flet për herë të parë për Dritan Lelin: Ishte mesazh ajo që i çova…

Kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë për krisjen me kryetarin e Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, i cili nuk pranoi të...

“DRITAN LELI nuk është më pjesë e jona, nuk e dua në fushatë”, Edi Rama letër Asamblesë së PS së VLORËS

"Dritan Leli nuk është më pjesë e jona. Me mua dhe Damianin nuk do të dalë në fushatë. Nëse ka preferencë për ndonjë kandidat...

Dritan Leli drejt dorëheqjes si kryebashkiak pas përplasjeve me Gjiknurin. Ja oferta që i bëri Rama. Afrim Qendro do bëhet…

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, pritet të japë dorëheqjen pas kërkesës që Kryeministri Rama i ka bërë për të qenë pjesë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img