- Advertisement -spot_img

TAG

dubai

Pasi fitoi lirinë e Dubait, Florenc Çapja i nis e-mail Gjykatës së Posaçme

Florenc Çapja, i akuzuar nga autoritetet në Shqipëri  si organizator i vrasjes së babë e bir, Gentian dhe Nezir Beqiri, i është drejtuar me...

Nxehtësia vrasëse prej 50 gradë C, Dubai krijon shiun e tij artificial

Emiratet e Bashkuara Arabe po e krijojnë vetë shiun e tyre me anë të dronëve që “mbjellin retë” me ngarkesa elektrike, për të përballuar...

U tha se është arrestuar në Dubai për vrasjen e dy personave/ Avokati i Çapjas: Nuk ka provë kundër tij, ka kërkuar…

Dy ditë më parë u bë publik lajmi se Florenc Capja i cili ishte i kërkuari për vrasjen e dy personave që ishin babë...

Si u kap Florenc Çapja në Dubai? Artan Hoxha rrëfen detajet

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detajet e operacionit të arrestimit të Florenc Çapja në Dubai. “Interpol Abu Dabi arreston Florenc Çapjan, pas nje urdherarresti nderkombetar...

I shpallur në kërkim për 2 vrasje, arrestohet në Dubai Florenc Çapja

Florenc Çapja, i dyshuar për dy vrasje në qytetin e Elbasanit dhe në Itali, është arrestuar në Dubai. Çapja akuzohet për vrasjen e babë e...

Bosi i mafias trondit qeverinë turke, zbulon lidhjet me krimin: Shteti në Turqi ka bërë gjithmonë…

Nga Hamdi Firat Buyuk Një bos i dënuar i mafias, aktualisht i arratisur në Dubai, ka tronditur vendlindjen e tij Turqinë me një seri videosh...

“Shtatzënë?”, Tea bën lëmsh fansat me foton nga Dubai

  Pas vëmendjes së madhe në rrjet, sulmeve e akuzave, Tea aktualisht po shijon pushimet në Dubai. Ish-konkurrentja e Për’puthen është treguar shumë aktive në...

Tea e “Përputhen” udhëton drejt Dubait, ja kush është djali që e shoqëron (FOTO)

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të...

I vetmi me 7 yje, karakteristikat e hotelit në Dubai që do t’ju befasojnë

Kur një gazetar britanik vizitoi Dubai për një udhëtim për shtyp, ai qëndroi në hotelin luksoz, Burj Al Arab. Në fund të qëndrimit të...

Pse Dubai është kthyer në destinacionin më të preferuar kohët e fundit

Njerëz të njohur ose thjesht njerëz të zakonshëm që i ndjekim nëpër rrjete sociale mund të jenë duke shijuar disa ditë pushime në Dubai....

Latest news

- Advertisement -spot_img