- Advertisement -spot_img

TAG

Durrës

LAJM I FUNDIT/ Po vendoste një ndriçues në shtyllë, bie nga lartësia 35-vjeçari

Njoftimi i plotë i policisë: Durrës/Informacion paraprak. Më datë 10.08.2021, rreth orës 17:55, në lagjen nr.14, Durrës, ka rënë nga lartësia pasi po vendoste një ndriçues...

(Emrat) Qarkullonin me armë, arrestohen 3 persona në Durrës

Tre persona në Durrës janë arrestuar pasi u kapën duke qarkulluar me armë. Bëhet e ditur se në bazë të informacioneve të siguruara në...

Dogji qëllimisht një sipërfaqe toke, arrestohet 49-vjeçari në Durrës

Durrës Vijon puna për vënien përpara përgjegjësisë ligjore të atyre shtetasve që kryejnë krime mjedisore. Arrestohet në flagrancë një 49-vjeçar, për zjarrvënie në Durrës. Specialistët për Hetimin...

Sekuestrohet një tjetër sasi kokaine në Portin e Durrësit

Një tjetër sasi kokaine është sekuestruar pasditen e kësaj të marte në Portin e Durrësit. Kokaina ishte e fshehur në një makinë dhe po dilte...

Lejuan muzikën duke thyer orën policore, gjobiten 3 biznesmenë

Shërbimet e Policisë vijojnë monitorimin e lokaleve që organizojnë aktivitete me muzikë jashtë orarit të përcaktuar për mbyllje në kundërshtim me masat anti-Covid. Uniformat blu...

I njohur ndryshe si “Kepi”, problematiku i Sukthit arrestohet me armë dhe makinë të blinduar

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi arrestimin e Rexhep Rapit në Sukth. Mësohet se Rapi lëvizte me mjet të blinduar ‘’Benz’’ i cili i...

E rëndë! 21-vjeçari bie papritur nga lartësia

Një 21-vjeçar dyshohet se ka rënë nga lartësia e një pallati mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 1 në Durrës. Policia bën me dije se...

Përfshihet nga flakët banesa e 80-vjeçarit në Durrës

Një banesë është përfshirë nga flakët në Durrës. Mësohet se zjarri ka rënë rreth orës 16:00 në lagjen nr.18, në shtëpinë e 80-vjeçarit F.B. Fatmirësisht...

Aksident i rëndë në Durrës, ndërron jetë pasagjerja , arrestohet 21-vjeçari

Një person ka humbur jetën dje në Hamallaj të Durrësit, ndërsa drejtuesi i makinës që shkaktoi aksidentin është arrestuar. Policia njofton se është arrestuar B....

Përfshihet nga flakët apartamenti i 36-vjeçares në Durrës

Një zjarr ka përfshirë një apartament në lagjen nr. 17 të qytetit të Durrësit pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20, ku zjarri...

Latest news

- Advertisement -spot_img