- Advertisement -spot_img

TAG

e mitur

Sulmoi seksualisht të miturën me aftësi të kufizuara, dënohet polici

Është dënuar me gjashtë vjet burg zyrtari policor, R. Sh., i akuzuar për sulm seksual ndaj një të miture me aftësi të kufizuara  në...

Skandali me abuzimin seksual në një shkollë, reagon Policia

  Policia e Kosovës ka reaguar pas publikimit të një videoje në disa portale, sipas së cilës pretendohet se ka ndodhur një rast i abuzimit...

“Që kur isha 12 vjeçe”, E rëndë, vajza shqiptare denoncon babanë për përdhunim

Rasti i përdhunimit të një të miture nga babai i saj ka shkaktuar tronditje në opinionin publik të Assos, Korint në Greqi. E mitura 17-vjeçare...

Arrestohet në flagrancë manjaku, përndiqte një të mitur

Bien në prangat e Policisë 2 shtetas, për veprat penale “Përndjekja” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës”. Specialistët për Hetimin e Krimeve në...

Kryente veprime të turpshme me vajzën e bashkëjetueses, arrestohet 41-vjeçari

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 41-vjeçar, pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj vajzës së mitur të bashkëjetueses së...

Abuzoi disa herë me të bijën 16-vjeçe, e mitura: “Tentova të kundërshtoj babin, por më dogji me çakmak”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një vajzë 16-vjeçare është abuzuar seksualisht nga i ati. Burime bëjnë me dije se e mitura...

E mitura trasportohet me varkë në urgjencë për shkak të përmbytjeve

Një 5-vjeçare është transportuar me varkë për në spital për shkak të përmbytjeve që kanë përfshirë Obotin prej ditësh. E mitura ka shfaqur shenja të...

Arrestohen gjyshërit, mbanin mbesën të mbyllur në një kafaz qensh

Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA. Gjyshërit e një vajze 5-vjeçare dhe një burrë tjetër, janë arrestuar pasi dyshohen se kanë mbajtur...

60-vjeçari ngacmon seksualisht të miturën,procedohet në gjendje të lirë

60 vjeçari, banues në Sarandë, sipas policisë, ka ngacmuar seksualisht një 15 vjeçare. Sipas policisë, shtetasi, B.O., 60 vjeç po procedohet në gjendje të lirë. Po...

Caktohet masa e “arrestit me burg” për Alban Gurin, shoferi i cili aksidentoi për vdekje 10-vjeçaren

Gjykata e Tiranës caktoi masën e “arrestit me burg” për Alban Gurin, shoferi i cili aksidentoi për vdekje 10 vjeçaren ditën e dielë. Guri...

Latest news

- Advertisement -spot_img