- Advertisement -spot_img

TAG

Edvin Prifti

Nën hetim për korrupsion dhe iu sekuestrua pasuria, mjeku Edvin Prifti rikthehet në detyrë si pedagog

  Mjeku i njohur Edvin Prifti, i cili është nën hetim për akuzën e korrupsionit i është kthyer punës si pedagog në Universitetin e Mjekësisë. Ka...

LAJM I FUNDIT/ SPAK i sekuestron 517 milionë lekë dhe 177 mijë euro mjekut Edvin Prifti

Njoftimi i plotë i SPAK: Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar po kryen hetime në kuadër të procedimit penal nr.102/2 të...

Kujtohet SPAK-u: Të kthehet në burg kardiologu Edvin Prifti

SPAK ka bërë rekurs në Gjykatën e Lartë që të kthehet në masën e arrestit me burg, mjeku kardiolog Edvin Prifti, i dyshuar për...

“Jetojmë në një vend ku mjeku trajtohet më keq se krimineli”, nga Earta Gega

Nuk dua ti futem pjesës së vërtetësisë së lajmeve lidhur me prof. Edvin Priftin. Çdokush është i pafajshëm deri kur vërtetohet e kundërta. Absurdi...

Latest news

- Advertisement -spot_img