- Advertisement -spot_img

TAG

Elbasan

Vetëm 7 vjeç/ Njihuni me “Gjeniun” e vogël nga Elbasani, i apasionuar pas teknologjisë bën mrekullira

Eshte vetem 7 vjeç, por prej dy vitesh ka kanalin e tij ne youtube dhe kjo vetem iniciative e tij. I apasionuar pas teknologjise...

Largimi i Ballës nga Elbasani/ Flutura Açka: Nuk do thotë se ikën zullumet

Taulant Balla nga sot nuk do jetë Sekretar i Përgjithshëm i PS. Jo vetëm kaq, por ai nuk do jetë drejtues i PS në...

E fundit/ Shkrumbohet nga flakët makina në Elbasan

Një automjet është shkrumbuar nga flakët në ecje në aksin rrugor Elbasan – Tiranë. Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar në njerëz. Në vendngjarje...

Si në filma/ Makina i ikën policisë në Elbasan dhe përplas 3 automjete

Policia është vënë në ndjekje të një automjeti tip “Benz” në Elbasan, pasi shoferi nuk iu bind urdhrit për të ndaluar. Automjeti ka përplasur gjatë...

Projekti i Bashkisë së Elbasanit për ndotjen e ajrit, një dështim i shtrenjtë

Tre vjet më parë, bashkia e Elbasanit prokuroi ndërtimin e një sistemi informatik për monitorimin e cilësisë së ajrit në atë që konsiderohet nga...

Aksident në Elbasan, lëndohet shoferi dhe pasagjeri 14-vjeçar

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Balëz, Elbasan. Bëhet e ditur se rreth orës 23.30, një 21-vjeçar ka humbur kontrollin...

Shoferi humb kontrollin, automjeti bie në përrua në aksin Elbasan-Funar, dy të lënduar

Një automjet është rrëzuar në një përrua në aksin Elbasan-Funar. Ngjarja ka ndodhur në orët e para së të dielës ndërsa për pasojë kanë...

Përfshihet nga flakët vendgrumbullimi i plehrave në inceneratorin e Elbasanit

Pak minuta më parë, vendgrumbullimi të plehrave në inceneratorin e Elbasanit është përfshirë nga flakët duke shkaktuar një ndotje jashtëzakonisht të lartë për zonën. Sipas informacioneve, mësohet...

Elbasan/ Digjet makina e 22-vjeçarit, dyshimet e para

Njoftimi: Elbasan/ Informacion paraprak Më datë 18.08.2021, rreth orës 17:55, në lagjen “Kala”, Elbasan ka rënë zjarr  në automjetin në pronësi të shtetasit E.S., 22 vjeç,...

Ekzekutoi me automatik gruan, merret vendimi për Koço Buzon

Është dënuar me 3 vite burgim nga gjykata e Elbasanit, Koço Buzo i cili në muajin Maj 2021, ekzekutoi me automatik në sy të...

Latest news

- Advertisement -spot_img