- Advertisement -spot_img

TAG

Emilia Clarke

Nxitoni/Emilia Clarke sapo rrëfeu ‘hilet e saj’ të bukurisë

Rutina e bukurisë në mëngjes dhe darkë është e nevojshme për çdo grua, nëse dëshiron të ketë një lëkurë të shëndetshme, pa shenja dhe...

‘Khaleesi’ e “Game of Thrones” kërkon dashurinë online/Ja cilin aplikacion përdor aktorja e njohur

Emilia Clarke ka pranuar publikisht se ka përdorur një aplikacion për të gjetur dashurinë, shkruan “The Sun”. Aktorja 34-vjeçare ka luajtur rolin e Daenerys Targaryen...

Latest news

- Advertisement -spot_img