- Advertisement -spot_img

TAG

fatos nano

Ish-kryeministri Fatos Nano transferohet me karrocë në spital

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në një spital privat në Tiranë. Ai...

Të veshur të dy me të zeza, Fatos dhe Xhoana Nano i drejtohen kutisë së votimit në Mullet

Ish-kryeministri Fatos Nano ka votuar ditën e sotme bashkë me të shoqen Xhoaana Nano. Pas daljes nga qendra e votimit, Nano pati edhe një...

Fatos Nano nuk heq dorë nga luksi, lëviz me truprojë dhe

  Ish-Kryeministri Fatos Nano është fotgrafuar nga paparazzi ynë pak ditë më parë në rrugët e Tiranës, në një nga ditët me shi. Ajo që na...

Deklaratat e Fatos Nanos në “Opinion” habit edhe Edi Rama me qëndrimin ndaj tij. Ja çfarë ka deklaruar

Kryeministri Edi Rama i pyetur nëse Fatos Nano mund të jetë një nga kandidatët për President të vendit, e quajti ish-kryeministrin “një pikë referimi”...

“Berisha është marrë personalisht me burgosjen dhe mbajtjen time në burg”, Nano komenton ish-kryeministrin

Fatos Nano, ish-kryeministri i Shqipërisë, ka hedhur akuza mbrëmjen e sotme për ish-kryeministrin Sali Berisha, për sa i përket burgosjes së Nanos në vitin...

“A do e bëjmë bashkë?”- Gazetarja rrëfen momentin pikant kur ia ‘lypi’ Fatos Nanos në sy të Xhoanës

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma, ka rrëfyer disa nga momentet më të veçanta të karrierës së saj, dhe ku ka veçuar rastin...

Latest news

- Advertisement -spot_img