- Advertisement -spot_img

TAG

fëmijë

Mbyti 5 fëmijët e saj dhe la 1 të gjallë, zbulohen mesazhet me ish-burrin para aktit ekstrem

Një grua gjermane doli në gjyq e akuzuar për vrasjen e pesë nga gjashtë fëmijët e saj në një çështje që shkaktoi tronditje të...

Episod i rëndë/ Nëna i dhuron foshnjën anëtarëve të bandës, për të shlyer drogën e marrë borxh

Një ngjarje tronditëse është shënuar në Brazil. Mediat e huaja raportojnë se një nënë 28-vjeçare, ka përdorur foshnjën e saj dy muajshe, për t’i...

Polici që shkoi i pari zbulon detaje tronditëse nga vrasja e 20-vjeçares në Athinë: “Vajza 11 muajshe po e godiste për ta zgjuar”

Zbulohen detaje të reja nga vrasja tragjike e 20 vjeçares Caroline Crouch në Athinë. E reja u vra nga një grup grabitësish në sy...

Me 39 gra dhe 89 fëmijë, shuhet kreu i “familjes më të madhe në botë”

Një 76-vjeçar që besohet të jetë kryefamiljari i familjes më të madhe në botë ka vdekur në shtetin Mizoram të Indisë. Ziona Chana, kreu i...

Këto të famshme tregojnë arsyen pse nuk duan fëmijë

Vendimi për të pasur apo jo fëmijë është një vendim shumë personal. Por të jesh në qendër të vëmendjes do të thotë që gratë...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, automjeti përplas një fëmijë

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Durrës këtë mëngjes teksa një makinë në stacionin e trenit ka përplasur një fëmijë. Deri më...

A ndikon stresi në përcaktimin e gjinisë së foshnjes ?

Shanset për të mbetur shtatzënë 1 ditë para ovolumit janë 31% e nëse e provoni gjatë ovulimit, 33%. Përveç kësaj, ekspertët kanë arritur në...

Fëmija i mitur i vendos flakën shtëpisë, shkrumbohet banesa dy katëshe

Një banesë dy katëshe është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit. Nga burimet paraprake mësohet se banesa ishte në pronësi të shtetases Nafie...

Ushqimet e përkryera që rrisin imunitetin e fëmijëve

Sidomos gjatë kësaj periudhe dhe për shkak të pandemisë së koronavirusit, është e rëndësishme t’i kushtoni vëmendje jo vetëm dietës suaj, por edhe asaj...

Almeda Abazi dhe Tolgahan bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë. Këtë lajm kaq të ëmbël e dha vetë aktori nëpërmjet një postimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img