- Advertisement -spot_img

TAG

Flori Mumajesi

Çfarë po ndodh mes Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërgjonaj?

Që prej publikimit të bashkëpunimit më të zjarrtë mes Flori Mumajesit, Klajdi Harunit dhe Burnos, "Nina" po bën namin me suksesin e saj këtë...

Kozeta Kurti me thumba drejt këngës fituese, Flori dhe Albani i përgjigjen me ironi

Pas përfundimit të "Këngës Magjike", Kozeta Kurti, një nga 5 anëtaret e jurisë së festivalit, bëri një deklaratë të gjatë në rrjete sociale, ku...

Alban Ramosaj ka dy fjalë për Flori Mumajesin, pas fitores spektakolare

Alban Ramosaj arriti të triumfonte në “Kënga Magjike” me këngën e  tij “Thikat e mia”. Kjo baladë e fuqishme arriti të rrëmbente shumicën epikëve...

“Kjo këngë ka një histori timen personale”, Flori dhe Klajdi rikthehen fuqishëm në “Kënga Magjike”

Me këngën “E para”, dy këngëtarët e dashur për publikun shqiptar, Klajdi Haruni dhe Flori Mumajesi kanë mbyllur fazën e parë të konkurimit në...

Dj Vicky rrëfen momentin kur këngëtari i njohur e shpëtoi gjatë prangosjes

Dj Vicky gjatë një interviste të zhvilluar ka rrëfyer historinë më emocionuese që i ka ndodhur,duke përfshirë këtu situata të rrezikshme.Pa hezitim ai i...

Alban Ramosaj ka dy fjalë për Flori Mumajesin..

Alban Ramosaj njoftoi pak javë më parë se do të rikthehet sërish në “Kënga Magjike”, pas 4 vitesh mungesë. Ai zbuloi se këngën me...

Tayna ka një zemër për Florin/ Për çfarë zemre bëhet fjalë?

Me fotot e fundit në rrjet, reperja kosovare, Tayna ka ngjallur shumë komente dhe në fakt jo për shkak të ‘look-ut’ ekstravagant apo modern,...

Prezantuesja e njohur në një lidhje me Flori Mumajesin?/ Ja çfarë thotë ajo

Prezantuesja e njohur e ekranit, Liberta Spahiu, është përfolur pak herë për jetën e saj private, në mesin e të cilave i është përmendur...

Latest news

- Advertisement -spot_img