- Advertisement -spot_img

TAG

Fushata Elektorale

LSI provokon Edi Ramën,dhjetëra makina në lagjen e kryeministrit

Ditën e sotme, dhjetëra makina me mbështetës të LSI-së, me flamuj e brohorima, burie që buçisnin janë nisur drejt Surrelit, aty ku banon kryeministri...

Basha udhëton nga veriu në jug,ja simbolika e 9 qyteteve ku do të ndalet

Lulzim Basha,kryedemokrati ka zgjedhur që këtë të shtunë të ndalet në 9 qytete të vendit, që simbolizojnë dhe numrin që kjo forcë politike mban...

‘Lufta’ e 25 Prillit/ Yuri Kim : Siguroni zgjedhje të drejta dhe transparente

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka reaguar sërish në lidhje me fushatën elektorale në vendin tonë. Kim përmes një postimi në Tëitter shkreuan se...

Nis fushta elektorale në Vlorë,Leskaj : Fushata e PD-së është një fushatë pozitiviste

Partia Demokratike çeli fushatën e saj elektorale në Vlorë, në sheshin e Flamurit, përpara varrit të Atit të Kombit, themeluesit të shtetit shqiptar, Ismail...

LAJM I FUNDIT/ Nuk humbasin kohë socialistët, nisin nesër zyrtarisht fushatën elektorale. Çfarë pritet të vendosë Komiteti i Ekspertëve

LAJM I FUNDIT/ Nuk humbasin kohë socialistët, nisin nesër zyrtarisht fushatën elektorale. Çfarë pritet të vendosë Komiteti i Ekspertëve Ashtu siç kanë edhe sloganin e...

Shehaj : Pushtetarët po krijojnë pengesa,kompanitë guackë nuk përdoren vetëm për të vjedhur

Kandidati i PD për deputet në Tiranë, Agron Shehaj ka folur për fushatën elektorale, korrupsionin, varfërinë dhe qeverisjen e Ramës. Ai thotë se korrupsioni mbetet...

Nëse 25 prillin e shihni vetëm si një sfidë për shkatërrim të konkurentëve, fushata juaj s’ka asnjë motiv

  Nga Blerina Llalla Gjatë ditës së djeshme deklarata që më tërhoqi vëmendjen ishte ajo e Kryeministrit tonë i cili shprehej se marrëveshja e tij me...

Latest news

- Advertisement -spot_img