- Advertisement -spot_img

TAG

Fushatë elektorale

Mbyllet fushata elektorale në Tiranë,Basha: Të dielën vjen ndryshimi

Lulzim Basha zgjodhi Tiranën dhe sheshin “Nënë Tereza” për të mbyllur fushatën e zgjedhjeve të 25 Prillit, i cili ishte i mbushur nga mijëra...

Qindra makina,pritet nisja e takimit përmbyllës të fushatës së PD-së

Partia Demokratike pritet të mbyllë mbrëmjen e sotme në orën 19:00, në kryeqytet, fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 Prillit. Mbyllja do të bëhet në...

Basha nga Elbasani : Ëndrrat e mia për Elbasanin nuk kanë mbaruar

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike,Lulzim Basha,mbyll sot fushatën elektorale në orën 17:00 në qytetin e Elbasanit,më pas pritet që mbyllja e fushatës të vijojë...

Flamuj dhe postera,qytetarët presin Bashën në Elbasan

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike,Lulzim Basha,mbyll sot fushatën elektorale në orën 17:00 në qytetin e Elbasanit,më pas pritet që mbyllja e fushatës të vijojë...

Lorenc Hastopalli : Qytetarët e Elbasanit e dinë mirë se kush e bën gjuetinë e votave natën

Z.Lorenc Hastopalli,Drejtori i Fushatës elektorale të Drejtuesit Politik,Gazment Bardhi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ka deklaruar se qytetarët duhet të dalin...

Basha në Pukë: Do të jem kryeministër i të gjithë shqiptarëve

PUKA Kryetari i PD-së Lulzim Basha, gjatë fushatës elektorale në Pukë, deklaroi se qytetarët më 25 prill duhet të votojnë masivisht numrin 9. Basha thekson se...

Basha nga Saranda : Ai e ndjen etjen për ndryshim, prandaj do të bëhet pjesë e jona

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndalur sot për fushatë elektorale në Sarandë. Basha është pritur me entuziazëm dhe ovacione nga simpatizanët e PD-së....

A do ketë tubime gjatë fushatës elektorale?

“Vetëm pak ditë na ndajnë nga nisja zyrtare e fushatës zgjedhore në Shqipëri. Ne 25 Mars në bazë të Kodit Zgjedhor në Shqipëri nis...

Latest news

- Advertisement -spot_img