- Advertisement -spot_img

TAG

Gazetari

BIRN Albania takim me gazetarët dhe shoqërinë civile

Rrjeti Ballkanik për Gazetari Investigative në Shqipëri (BIRN Albania) ka organizuar ditën e sotme një takim konsultues me organizatat e shoqërisë civile në qarkun...

Drejtoresha e Infowebtv, Anisa Bahiti, skanon realitetin mediatik shqiptar në takimin e Këshillit Global të Gazetarisë në Alanya të Turqisë

Drejtoresha e Infowebtv, Anisa Bahiti, është e ftuar në takimin e Këshillit Global të Gazetarisë, në cilësinë e anëtares së Bordit Direktiv. Ky takim...

Shpërthen gazetari: Ky është kanibalizëm ligjor, prokurorë të SPAK-ut votues të PS-së

  Gazetari Basir Collaku ka publikuar ditën e sotme emrat e patronazhistëve të SPAK-ut. Në listën e publikuar, shumica e anëtarëve të Prokurorisë së Posaçme...

Gjatë transmetimit LIVE/ Gazetarit i bie ekrani gjigand mbi shpinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një emision sportiv në Kolumbi. Gjatë transmetimit live në kanalin ESPN, një ekran i madh u shkëput nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img