- Advertisement -spot_img

TAG

gjarpër

Gjarpri pickon 3 herë vogëlushen në oborr. Macja po e sulmonte për ta larguar

Macja po ndiqte gjarprin në oborr, zvarraniku pickon 3 herë 5 vjeçaren. Ngjarja ka ndodhur në Gjeorgjia. Vogëlushja përfundoi në gjendje të rëndë në spital,...

Gjarpri 2 metra vërtitet poshtë televizorit, njerëzit të tmerruar

Ngrohja e ka bërë që gjarpërinjtë të dalin në sipërfaqe duke trembur jo pak qytetarët. Sëfundmi në rrjetet sociale po qarkullojnë pamjet nga një...

Bleu sallatën e freskët në supermarket,gjarpri del nga qesja pa hezitim

Të gjithë kemi dëgjuar për gjarpërinjtë. Por një gjarpër brenda sallatës  është diçka që askush nuk duhet të hasë. Megjithatë, kjo është pikërisht ajo që...

Pasi eksploroi kopshtin zoologjik me sheikun e pasur, Enca pozon me gjarprin gjigant!

Enca është një nga këngëtaret e cila bën bujë për format e saj fizike bombastike dhe për hitet e saj. Këngëtarja ndodhet me pushime...

Latest news

- Advertisement -spot_img