- Advertisement -spot_img

TAG

Goran Bregovic

Trazirat në koncertin e Bregoviçit, Rama: Histeri e turpshme! Ku qëndron ndryshimi me serbët që shajnë Dua Lipën?!

Pas trazirave të ndodhura mbrëmjen e djeshme, ku gjatë performancës së Goran Bregoviç në Festën e Birrës në Korçë u hodh gaz lotsjellës, ka...

Atmosferë tensionuese, Goran Bregoviç pritet të performojë për pak minuta

Mbrëmjen e sotme kanë nisur përgatitjet për ardhjen e këngëtarit serb Goran Bregoviç ne Festën e Birrës në Korçë. InfoWebTv ka siguruar nje video ku...

Festa e Birrës në Korçë, përgatitjet para ardhjes së Goran Bregoviç

Festa e Birrës në Korçë po festohet prej ditësh nga qytetarët vendas dhe turistët e shumtë, shkruan InfoWebTv. Pas shumë reagimeve negative, kundërshtimeve dhe kërkesave...

Aldo Deliu: Unë jam dakord të këndojë Gorani në Korçë, por me një kusht…

Nga Aldo Deliu Unë jam dakort të këndojë Gorani në Korçë por me një kusht të pushojnë së kënduari politikanët, analistat, gazetarët, mercenaret e tyre...

“Babai dhe lopa”, Endri Prifti reagon për koncertin e Goran Bregoviç: Shikoni çfarë fshihet mbrapa

Ditët e fundit kryefjala e çdo lajmi ka qenë këngëtari Goran Bregoviç i cili është ftuar në “Festën e Birrës”, festë kjo e organizuar nga...

Bregovic? Kur të ketë kënduar “Ederlezin” me çifteli

Nga Anisa Bahiti Bregovic? Kur të ketë kënduar "Ederlezin" me çifteli. Goran Bregovic do të këndojë në Korçë; qytetin e alfabetit, të gjuhës shqipe, të martirëve...

“Jam në shok”, Goran Bregovic do të performojë në Korçë, artistët shqiptarë të indinjuar: Bojkotojeni!

Festa e Birrës që organizohet në Korçë do të rikthehet edhe këtë vit nga data 18-22 gusht. Mes pjesëmarrësve bie në sy se do...

Latest news

- Advertisement -spot_img