- Advertisement -spot_img

TAG

Info elbasani.com

E fundit/ Gjendet i vdekur në vendin e punës 24-vjeçari

Një 24-vjeçar dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur, në një stan në zonën e malit të Soplikut në Sarandë. Policia...

Kërkohej në Shqipëri për drogë dhe grup të strukturuar kriminal, ekstradohet nga Bullgaria 49-vjeçari turk

Është ekstraduar nga Bullgaria shtetasi turk Rexhep Ipek, me pasaportë shqiptare, i cili është shpallur në kërkim nga Interpol Tirana. Ky shtetas dyshohet për...

Arrestohet gabimisht nga Gjykata e Hagës, merr 10 mijë euro dëmshpërblim

Agim Murtezi u arrestua për krime lufte pasi policët e KFOR-it e ngatërruan me një shtetas tjetër. Murtezi rrëfen momentin e arrestimit të papritur në...

Ishte duke punuar te “Kodra e Diellit”, rrëzohet nga lartësia 59-vjeçari

Një punëtor ka rënë nga lartësia teksa ka qenë duke punuar në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë. Mësohet se shtetasi F. Ç., 59...

Safet Gjici ‘godet’ sërish/ Rrjeti po qesh me këtë video virale

Safet Gjici nuk ndalet. Ai vazhdon të ofrojë rregullisht material për meme dhe humor në rrjetet sociale. Personazhi qesharak i Rilindjes u bë viral...

Pse situata me variantin e ri të virusit është kaq alarmante sipas OBSH

Dega për Evropë e Organizatës Botërore të Shëndetësisë tha të enjten se duhet të bëhet më shumë, pas situatës “alarmante”, për shkak të përhapjes...

Infektohet kryebashkiaku i Cërrikut me Covid-19/habit me këshillat: Vaksinohuni (Edhe pse ende në Shqipëri nuk ka ardhur asnjë dozë vaksine

Kryebashkiaku i Cërrikut Andis Salla ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se është infektuar nga Covid 19, dhe për këtë shkak është...

Dëshmon ish pjestari i “Dëshmitarëve të Jehovait”/ Fe e korruptuar

Punuar nga: Halit Hidri "Dëshmitarët e Jehovait" , të njohur ndryshe si "Feja derë më derë" me seli qëndrore në Amerikë dhe me miliona ndjekës...

Rakacolli zbulon vendimin që ka marrë për universitetet dhe kufizimet e tjera

Në dy javët e ardhshme vendi ynë do të jetë nën të njëjtat masa kufizuese sa i takon parandalimit të përhapjes së Covid 19....

Thuhet se Kim Kardashian dhe Kanye West janë në prag divorci pas 6 vitesh martesë

Sipas disa mediave, Kim Kardashian dhe Kanye West janë pranë divorcit, pas një martese 6-vjeçare. Page Six raportoi më 5 janar se Kardashian kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img