- Advertisement -spot_img

TAG

Kanabis

Bien në pranga babë e bir në Gjirokastër, policia sekuestron mbi 2 mijë fara kanabis dhe armë

Njoftimi i policisë Gjirokastër: Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “GREEN SEED”. Sekuestrohen 2075 fara të dyshuara si e bimës narkotike cannabis sativa, një sasi...

Kultivonin lëndë narkotike, arrestohen 3 persona, shpallet një në kërkim

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Krujës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në...

Sekuestrohen mbi 10 kg kanabis, arrestohen një 23 vjeçare dhe një 15 vjeçar

Shkodër /Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Vihen në prangat e Policisë, një 23 vjeçare dhe...

Himarë/ Shpërndanin kokainë dhe kanabis, arrestohen dy persona (Emrat)

Ingrid Jaçe dhe Dino Xhelili janë arrestuar ditën e sotme nga Policia e Himarës pasi akuzohen se shpërndanin kokainë dhe kanabis. Arrestimi i tyre u...

Po kultivonin kanabis në zonën e pyllit të ‘Ujit të ftohtë’, arrestohen dy të rinjtë

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme shtetasit Serdjan Barjamaj, 34 vjeç, dhe Besmir Zotaj, 33 vjeç, të cilët u kapën në flagrancë...

Iu kapën 1 ton kanabis në makinë, arrestohet 57-vjeçari

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 57-vjeçar, pasi në dhjetor 2019, Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë i...

Mbollën parcelën me 100 rrënjë kanabis, policia shpall në kërkim dy pronarët e tokës

Rreth 100 rrënjë kanabis janë zbuluar sot nga policia, në fshatin Larushk të Krujës. Burime për mediet bëjnë me dije se janë shpallur në kërkim...

Era e rëndë e kanabisit kundërmoi të gjithë lagjen, arrestohet 24-vjeçari

Policia e Spanjës ka vënë në pranga një 24-vjeçar shqiptar, i cili kishte ngritur një plantacion kanabisi në një magazinë të vjetër në juglindje...

I dehur dhe me kanabis në makinë, arrestohet 18 vjeçari

Katër persona kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije se një 18-vjeçar është arrestuar...

Jetonte në një banesë trekatëshe plot me kanabis, 27-vjeçari shqiptar dënohet me 2 vite burg

Një shqiptar është dënuar me dy vite burg pasi u kap në një shtëpi bari në Britani. Mediat britanike bëjnë me dije se shtetasi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img