- Advertisement -spot_img

TAG

Kandidim

Edith Harxhi: Dikush duhet t’i dalë përballë atij që ka marrë peng partinë

Kandidatja për kreun e Partisë Demokratike, Edith Harxhi, thotë se vendosi të kandidojë përballë Lulzim Bashës edhe pse në një garë të pabarabartë, pasi...

LAJM I FUNDIT/ Agron Shehaj kandidon për kreun e Partisë Demokratike

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Agron Shehaj, ka shpallur kandidimin për kreun e Partisë Demokratike. Postimi i plote i Agron...

Caitlyn Jenner duke eksploruar kandidimin për guvernatore të Kalifornisë

Caitlyn Jenner po ‘eksploron në mënyrë aktive’ një kandidim për guvernator të shtetit të Kalifornisë. Sportistja Olimpike 71 vjeçare, e kthyer në një yll televiziv,...

Sali Berisha zbulon pse kandidoi për zgjedhjet e 25 Prillit: Janë më të rëndësishmet për Shqipërinë

Sali Berisha: Në vlerësimin tim këto zgjedhje pas 92 janë më të rëndësishme për Shqipërinë dhe shqiptarët në sensin që qeverisja 8 vjeçare e Edi...

Latest news

- Advertisement -spot_img