- Advertisement -spot_img

TAG

Këngëtare

Ndahet nga jeta në moshë 78-vjeçare legjenda e muzikës italiane

Ka ndërruar jetë në moshën 78-vjeçare këngëtarja e njohur italiane, Raffaella Carra. Lajmin e ka bërë të ditur Sergio Iapino, i cili i shpreh...

Këngëtarja e njohur shqiptare martohet sot? Vërshojnë urimet (Foto)

Këngëtarja e njohur Besjana Kasami, e njohur si Big Mama duke habitur të gjithë ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram...

Dolly Parton tregon arsyen qesharake pse fle me ‘make up’ në fytyrë

Shumica e njerëzve e pastrojnë grimin para se të shtrihen për të fjetur, ndërsa Dolly Parton bën komplet të kundërtën. Këngëtarja 75-vjeçare ka treguar...

“Të urrej për këtë që bëre”, këngëtarja shpërthen në lot: Nuk të vij më në emision

Këtë të mërkurë këngëtarja Orgesa Zaimi ishte e ftuar në një emision . Gjatë intervistës Orgesa shpërthen në lot, si kurrë më parë. Motra...

Zbulohen të pathënat e Anxhela Peristerit: Kam rrahur dy gra greke

Përfaqësuesja e Shqipërisë në garën evropiane të këngës ‘Eurovision’ është këngëtarja Angela Peristeri  e cila vetëm pak kohë më parë zbuloi se origjina e...

Rina komplet ndryshe! Reperja shfaqet me look-un e ri dhe na habiti fare

Rina Balaj ka marrë vëmendjen e mediave me ndryshimet e shpeshta në look, të cilat duket se janë hobi i saj. Këngëtarja ka me mijëra...

U tha se ishin ndarë pas dasmës, Fisnik Syla reagon për herë të parë për Bajram në lidhje me Fjollën

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk ka qenë aspak aktive në rrjetet sociale këto kohë. Por pavarësisht kësaj, lajmet për të nuk kanë të...

E pabesueshme! Këngëtarja e emocionuar, barku i rrubullakët zbulon gjithçka

Këngëtarja 29-vjeçare, Leigh-Anne Pinnock është shtatzënë. Ylli i “Little Mix” zbuloi se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin...

Tre këngëtaret serbe në Eurovision, këndojnë shqip! Ç’mendojnë për Anxhelën dhe diskutimet politike

  Grupi serb “Hurricane” në një intervistë ekskluzive “Abc e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi treguan se cilat janë pritshmëritë që ato kanë me Eurovizionin...

Këngëtarja e njohur dorëzohet në mes të skenës : Kam hequr dorë nga depilimi

Këngëtarja e njohur, Katy Perry i ka habitur të gjithë me deklaratën e bërë së fundmi. Ajo ka pranuar hapur se nuk ka kohë...

Latest news

- Advertisement -spot_img