- Advertisement -spot_img

TAG

Koncert

Harry Styles i vendos kusht fansave që duan të jenë pjesë e turneut të tij

Harry Styles ka zbuluar se fansat që duan të marrin pjesë në turneun e tij në SHBA do të duhet të japin prova se...

Reperi shqiptar anulon menjëherë koncertin, ja çfarë ka ndodhur

Reperi shqiptar, Lumi B ka shfaqur probleme shëndetësore dhe për këtë arsye është detyruar që të anulojë koncertin e tij të radhës. Këtë gjë e...

Pak orë para se të niste koncertin, artisti shqiptar merr lajmin e hidhur

Vetëm dy orë para koncertit të madh në Prishtinë, këngëtari i operas Ramë Lahaj ka humbur personin më të shtrenjtë në jetën e tij. E...

(Video) Melinda Ademi ngacmohet seksualisht në koncert

Momentet më të lumtura për fansat janë ato që takojnë idhujt e tyre, e shpesh kjo ndodh nëpër koncerte ku ata kanë reagime nga...

“Babai dhe lopa”, Endri Prifti reagon për koncertin e Goran Bregoviç: Shikoni çfarë fshihet mbrapa

Ditët e fundit kryefjala e çdo lajmi ka qenë këngëtari Goran Bregoviç i cili është ftuar në “Festën e Birrës”, festë kjo e organizuar nga...

Ofendoi homoseksualët dhe të infektuarit me HIV, reperi vuan pasojat e gabimit

Reperi DaBaby po vazhdon të vuajë pasojat e komenteve të tij fyese kundër homoseksualëve dhe të infektuarve me HIV. DaBaby u përjashtua nga festivali...

Nuk shkoi në koncertin në Ulqin, Don Xhoni sulmohet nga Noizy, plas sherri mes dy reperëve

Mbrëmjen e djeshme, reperët e njohur shqiptarë, Don Xhoni dhe Noizy kishin koncert në të njëjtin vend, pra në Ulqin. Pasi Noizy e dogji në...

Don Xhoni anulon koncertin me urgjencë: Kam aksident në familje

Don Xhoni, reperi i njohur shqiptar ka anuluar koncertin e tij në Ulqin për shkak të një aksidenti në familje. Këtë lajm e ka...

Edhe ajri rreth Kanye West kushton/ Shitet një qese me ajër nga koncerti i këngëtarit

Mesa duket, çdo gjë rreth Kanye West nuk është e lirë. Edhe ajri rreth tij kushton. Besojeni ose jo, një fans i reperit, dukshëm...

Pas suksesit që i dha “Eurovisionit”, Gjon’s Tears vjen me një koncert në Shqipëri

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gjon Muharremaj përfaqësoi Zvicrën në Eurovision, ku arriti të marrë vendin e tretë. Ai më pas erdhi në Shqipëri, ku dha...

Latest news

- Advertisement -spot_img