- Advertisement -spot_img

TAG

kudret saliaj

Gazetari tregon eksperiencën shokuese për vrasjen që tronditi Tiranën: Të shtënat vazhdonin sikur të ishte vrasje masive

Gazetari Enton Abilekaj tregoi eksperiencën e tij shokuese, siç tha ai, ditën e vrasjes së Kudret Salisë në Tiranë nga ish vjehrri në një...

Bashkëshortja e Mexhit Picarit: E mbylli vajzën në një kasolle në mal dhe donte ta groposte

Manushaqe Picari, bashkëshortja e Mexhit Picarit, i cili vrau dje dhëndrin e tij Kudret Saliaj, ka rrëfyer për mediat anën tjetër të historisë, ku...

Detaje të reja nga vrasja e Kudret Saliaj, roli i bashkëshortes në ngjarje

Detaje te reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e djeshme. Sipas burimeve nga Policia Tiranës bëhet me dije se Dhurata Saliaj ka qenë...

Vrau dhëndrin një ditë më parë, policia vë në pranga vajzën e autorit

Policia e Tiranës sapo ka nxjerrur një urdhër arresti për ish-gruan e viktimës që mbeti i vrarë ditën e sotme pranë Gjykatës së Tiranës. Drejtues...

E kishte kap duke u zënë për femra të tjera, çfarë deklaronte Mexhit Picari për ish-dhëndrin që sot e vrau pranë Gjykatës: Si nuk...

  Vrasja e sotme pranë Gjykatës së Tiranës, ku shtetasi Mexhit Picari qëlloi me armë zjarri ish-dhëndrin e tij, Kudret Saliaj e ka zanafillën në...

Ja kush është Kudret Saliaj që u vra me 5 plumba në gjoks nga vjehrri i tij (Foto)

Ky është Kudret Saliajt, i cili u vra ditën e sotme nga ish-vjehrri i tij, pas sherreve të vazhdueshme për divorcin dhe kujdestarisë së...

Latest news

- Advertisement -spot_img