Detaje të reja nga vrasja e Kudret Saliaj, roli i bashkëshortes në ngjarje

0

Detaje te reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e djeshme. Sipas burimeve nga Policia Tiranës bëhet me dije se Dhurata Saliaj ka qenë në lokalin ku ka ndodhur ngjarja e rëndë. Hetuesit thonë se Dhurata Saliaj, ka qenë në rolin e vëzhgueses  duke informuar babanë e saj me lëvizjet e viktimës.

Rezulton sipas policisë, se vajza ka njoftuar Mexhit Picarin dhe ku i fundit i pajisur me armë zjarri TT, ka shkuar në lokal dhe ka qëlluar me disa plumba Kudret Saliaj.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here