- Advertisement -spot_img

TAG

kupe

Juventusi fiton Kupën e Italisë

Finalja e Kupës së Italisë mes Atalantas dhe Juventusit, doli të jetë shumë e bukur, ku në fund ‘Zonja e Vjetër’ iu gëzua trofeut...

Dortmund fiton kupën e Gjermanisë

Borussia Dortmund është fituese e kupës së Gjermanisë në futboll, pasi që sonte në finale mposhti Leipzigun me rezultat 4:1. Borussia kaloi në epërsi...

Ndodh e pabesueshmja/ Me 10 futbollistë në lojë, ekipi i kategorisë së 3-të eliminon Real Madrid nga Kupa e Mbretit

  Besojeni ose jo, Real Madrid është eliminuar nga Kupa e Mbretit nga një skuadër e kategorisë së tretë. Bëhet fjalë për Alcoyano, skuadra e...

Latest news

- Advertisement -spot_img