- Advertisement -spot_img

TAG

kuzhinier

Kuzhinieri vdes tragjikisht, bie brenda kazanit të supës gjigande

Në një aksident të tmerrshëm, një shef 25 vjeçar kuzhine në Irak ka rënë brenda kazanit që supës kolektive që po gatuante, çka i...

Kuzhinieri i njohur i Elbasanit merr titullin “Mjeshtër”

Në ambjentet e qendrës së formimit profesional "Sali Çeka" u dekorua ditën e sotme me titullin "Mjeshtër" shefi i kuzhinës së kësaj shkolle Naim...

Do e gjejmë se ai gatuan për Bashën… Kuzhinieri i VIP-ave i zhdukur prej 9-ditësh, policia i kthen përgjigjen e papritur të ëmës

Një 50-vjeçar nga Vlora i quajtur Arjan Shabanaj rezulton i zhdukur prej nëntë ditësh. Ai është me profesion kuzhinier dhe njihet si “kushinieri Vip...

Latest news

- Advertisement -spot_img