- Advertisement -spot_img

TAG

lista

Lista e kandidatëve që u renditën të fundit në çdo qark

Listat e hapura të 25 Prillit ishin një test i mirë në zgjedhje që secili kandidat të tregonte veten sa vlente në popull. Përkundër...

Rama flet për herë të parë për ‘patronazhistët’: Një rrjet i tërë i organizuar me emra njerëzish të të gjitha….

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot për herë të parë në një takim elektoral në qytetin e Durrësit për ‘patronazhistët e PS’ dhe pretendimet...

Mimi Kodheli flet për pozicionin e 21-të në listë : Kam njerëz me vete në politikë

Kandidatja për deputete e Partisë Socialiste në qarkun e Tiranës, Mimi Kodheli, ka folur për pozicionin e 21-të në listë, ku tha me bindje...

E vendosën të shtatin në listën e Elbasanit, reagon për herë të parë ish-deputeti Luçiano Boçi

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka reaguar për herë të parë për pozicionimin e tij në një vend jo të favorshëm në listën...

Pas deklaratës së Yuri Kim, KQZ kthen për rishikim listën e PS-së së Elbasanit. Kjo është arsyeja. Parregullsi dhe kthim edhe në disa qytete...

KQZ-ja ka kthyer për rishikim listat e PS-së për shkak se ka gjetur disa parregullësi. “KQZ ka verifikuar listën shumërore të kandidatëve për deputetë të...

Elbasan/ Yuri Kim flet për kandidatët e inkriminuar, skualifikimin e tyre, listat, shitblerjen e votës dhe fotografimin (Video)

Pyetje: Zj: ambasadore përse zgjodhët Elbasanin sot Është një kënaqësi e madhe që zgjodha Elbasanin. Isha në Elbasan para disa muajsh për fushatën e kancerit...

Rikthimi i merituar i Luçiano Boçit

Nga editori Nga mbrëmë deri më sot janë komentuar shumë të papriturat në listat e PS dhe PD. Ajo që shkaktoi habi në Elbasan ishte heqja...

LISTA E PLOTË/ Ja përplasjet e drejtuesve PS-PD në qarqe

  Zyrtarizohen drejtuesit politikë të PD dhe PS në 12 qarqe Zyrtarizohen emrat e drejtuesve politikë në 12 qarqe nga Partia Demokratike dhe ajo Socialiste. Demokratët bënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img