- Advertisement -spot_img

TAG

monika kryemadhi

Monika Kryemadhi uron besimtarët: Sot është dita e krijimit të një fryme të re

  “Dua t’ju uroj të gjithë shqioptarëve pas një muaji stërmundimesh ëpr të shlyer të gjtiha mëkatet e jetës, sot është dita e krijimit të...

Ankimimet e LSI për shkeljet zgjedhore, Kryemadhi: E vërteta e 25 Prillit gjendet brenda kutive

Pas dorëzimeve të ankimimeve nga ana e LSI përsa i përket shkeljeve zgjedhore të bëra, ka reaguar së fundmi edhe kryetarja Monika Kryemadhi. Me anë...

LSI ankimoi rezultatin e zgjedhjeve, Kryemadhi: Deri në fund të vërtetës

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar lidhur me ankimimin e bërë prej tyre lidhur me rezultatin e Zgjedhjeve në Gjirokastër. Sipas Kryemadhit, kështu do...

I priti në takim në selinë e LSI-së. Çfarë i dorëzon Kryemadhi përfaqësuesve të OSBE-ODIHR

  Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i ka dorëzuar “dosjen e zezë” të 25 prillit delegacionit të vëzhguesve të OSBE-ODIHR. Sot delegacioni me në krye shefen,...

”GËZUAR nga ne të dy”, Kryemadhi bën urimin e veçantë për Pashkë e përqafuar me Metën

Kryetarja e Lëvzjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, përmes një postimi në rrjete sociale ka uruar besimtarët ortodoksë për festën e Pashkëve. Ajo që...

Meta uron besimtarët për Ditën e Pashkëve, publikon foton krah Monikës dhe urimin përkrah saj

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ndërsa ka publikuar një foto me bashkëshorten Monika Kryemadhi, ka uruar besimtarët ortodoksë për Ditën e Pashkëve. Në këtë ditë...

A dështoi Monika Kryemadhi me drejtimin e LSI? Ja si përgjigjet Meta

Presidenti Ilir Meta ka refuzuar edhe njëherë se do të japë do të hapë dorëheqjen. Para gazetarëve, Meta tha se konferencën e fundit për...

Monika Kryemadhi mban “peng” fatin e Kejdi Mehmetajt dhe Petrit Vasilit, kush do futet në Kuvend

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka rezultuar të jetë fituese e mandatit të deputetes në dy qarqe, Tiranë dhe Fier...

Meta dhe Kryemadhi harrojnë humbjen e thellë e bëhen bashkë: Me Super Monën…

Presidenti i Republikës, Ilir Meta mesa duket ka bërë “paqe” me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi, pasi kjo e fundit doli në deklaratë për...

LAJM I FUNDIT/ Kryemadhi i kërkoi falje, Meta zbulon datën kur do të rikthehet në LSI

  Tedi Blushi: Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta falenderon Kryetaren e LSI, znj.Monika Kryemadhi për reflektimin e saj lidhur me lënien e mandateve dhe bojkotin...

Latest news

- Advertisement -spot_img