- Advertisement -spot_img

TAG

Orinda Huta

Me shumë stil, Orinda Huta zbuloi gjininë e bebit

Pak javë më parë, Orinda Huta dhe Turjan Hysko konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë! "Pranvera nuk vjen me një lule,...

Xhemi Shehu i jep Arbana Osmanit komentin sarkastik

Moderatoret shumë të dashura nga publiku, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë prej vitesh mikesha të ngushta. Ato shihen pothuajse kudo në shoqërinë e...

“Jam e zonja në dhënien e mesazheve”, Garo për rolin e ri në PD: S’e kisha menduar veten në lista

Ish-moderatorja Floriana Garo në një intervistë për “Jo vetëm modë” ka treguar se si ndihet tashmë që është futur në politikë dhe ka rol...

Orinda Huta nuk e fsheh më shtatzëninë, pozon me barkun e rrumbullakosur

Një foto e publikuar në rrjete sociale nga Orinda Huta dhe bashkëshorti i saj, Turjan Hysko, ngriti dyshimet e para se moderatorja është në...

Vajzat e ekranit shqiptar sjellin më parë pranverën/ Ja si duken ato

Detaji i luleve në veshje jo përherë është i pranueshëm nga të gjithë, e shpesh duket i tepruar, por ka raste kur veshja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img