- Advertisement -spot_img

TAG

Pakistan

Pamje të rënda! Vajza tërhiqet dhe sulmohet seksualisht nga një turmë me burra: Më grisën rrobat dhe më hodhën në… (Video)

Një vajzë e re është grabitur dhe sulmuar seksualisht nga qindra burra në një park në Lahore të Pakistanit. Incidenti vulgar ndodhi më 14 gusht...

I bën padrejtësi policëve, arrestohet stafi i një fast food-i

19 punonjës të një restoranti të ushqimit të shpejtë në Pakistan u arrestuan pasi refuzuan t’i jepnin një grupi oficerësh hamburger falas. Sipas BBC,...

Publiku ‘i dashuruar’ pas tij, njihuni me sozinë e Donald Trump

Gjatë viteve janë zbuluar shumë sozi të ish-Presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump. Më i fundit është gjetur në Pakistan. Bëhet fjalë për...

Rajoni i Pakistanit i patolerueshëm, bllokon kartat SIM për të pavaksinuarit

Qeveria rajonale pakistaneze e Punjab ka nisur masa imponuese për të shtuar pjesëmarrjen në programin e saj të vaksinimit ndaj Covid-19 duke prezantuar planet...

Roja e spitalit operon gruan, 80-vjeçarja vdes në duart e manipulatorit

Një familje në Pakistan kishte paguar pa e ditur një manipulator për të kuruar plagën e një gruaje 80-vjeçare, e cila ndërroi jetë. Operacioni për...

Konkuronin për tu martuar me të, dy burrat e mbysin dhe e qëllojnë me armë vajzën që i refuzoi

Një britanike është vrarë në Pakistan nga dy burra që konkurronin për t’u martuar me të. 26 vjeçarja Maira Zulfiqar është qëlluar me armë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img