- Advertisement -spot_img

TAG

palestineze

Palestinezët protesta në Jerusalem, i bëjnë thirrje Erdoganit për mbështetje

Mediat turke pasqyruan demonstratën palestineze pas lutjeve të së Premtes në Xhaminë Al-Aqsa në qytetin e vjetër të Jeruzalemit. Protestuesit e mbledhur në shesh brohorisnin...

Përleshje e gjaktë mes izraelitëve dhe palestinezëve,mbi 100 të plagosur

Një numër personash janë plagosur në përleshjet në Jerusalemin Lindor në mes të aktivistëve hebrenj të linjës së djathtë, palestinezëve dhe policisë izraelite. Dhuna ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img