- Advertisement -spot_img

TAG

Polici

Aksidenti tragjik i autobusit kosovar, polici kroat: Është aksidenti më i rëndë që kam parë

Një autobus me të cilin po udhëtonin rreth 60 shqiptarë të Kosovës nga Frankfurti për në Prishtinë është aksidentuar në Kroaci, ku fatkeqësisht kanë...

Shqiptari bën denoncimin e çuditshëm: Kam mbjellë kanabis në shtëpinë time

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në Kosovë, ku një qytetar nga Prishtina ka denoncuar veten e tij në polici, pasi...

Kapet shqiptari i dënuar me 100 vjet burg

Një shqiptar i dënuar me 100 vite burg është arrestuar mbrëmjen e sotme në Koropi të Greqisë. Media greke shkruan se ishte ora rreth...

Furnizonin Athinën me drogë/ 5 grekë dhe 4 shqiptarë arrestohen nga policia

Nëntë persona, mes të cilëve 5 grekë dhe 4 shqiptarë, janë arrestuar në Athinë pasi akuzohen si pjesën e një grupi që shpërndante lëndë...

Qëllohet me breshëri automatiku biznesmeni, plagoset edhe një turist. Emri, foto

Zbulohen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë në Sarandë, ku persona ende të paidentifikuar kanë sulmuar me armë zjarri një biznesmen,...

Histori si në filma/ Flet oficeri: Si u zbërthye burri që mbyti gruan dhe qenin e saj dhe që sajoi grabitjen

Mediat në Greqi kanë siguruar dëshminë e një oficeri të sigurimit i cili tregon sesi i kaloi tetë orët e marrjes në pyetje Babis...

Të shtëna me armë zjarri në Gjermani, humbin jetën 2 persona

Ditën e sotme u regjistrua një ngjarje e rëndë në Eskelkamp, Nordrhein-Westfalen, në Gjermaninë perëndimore. Si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri...

Kapet autori i krimit makabër: E qëlloi, e dogji dhe e lidhi pranë varreve

Policia greke ka zbardhur krimin brutal të ndodhur në Katerini, ku një burrë u gjet i djegur, ndërsa në kokë i kishin vendosur një...

Mes tyre 3 shqiptarë…Vidhnin dyqane e automjete, ja kush janë 5 anëtarët e bandës në Greqi (EMRAT+FOTOT)

Policia greke ka ‘zbërthyer’ bandën e Attikës e cila vidhte dyqane e automjete. Mes 5 anëtarëve të identifikuar, 3 janë shqiptarë me emrat Martin...

I shtrirë në tokë në mes të lokalit, publikohen pamjet e arrestimit të Edison Begajt në Vlorë. Ja detajet që jep policia

Policia ka publikuar pamjet e operacionit të arrestimit të Edison Begajt në Vlorë një ditë më parë, të cilit ju bë atentat pak javë...

Latest news

- Advertisement -spot_img