- Advertisement -spot_img

TAG

program

Tashmë pjesë e televizionit, Lori Hoxha e angazhuar me programin e shumëpritur

Lori Hoxha e mendon shpesh largimin nga Shqipëria, por asnjëherë seriozisht. “Më mban këtu familja,” u shpreh ajo në një intervistë për Prive. Përveç...

Si ju spiunon makina juaj. Të paktë janë ata që e dinë se ekziston ky program dhe që janë në gjendje ta anulojnë

  Ata që ngasin makinën mund të mos e dinë që makina i spiunon duke mbledhur informacion për lëvizjet e tyre. Agjencitë e rendit në...

Aristela refuzon Princin dhe largohet vetëm nga “Përputhen”

Sot është puntata e fundit për “Për’Puthen” rinore, ku do të merren përgjigjet përfundimtare për të gjitha ato ngjarje që kanë mbetur ende pezull! E...

Antonela largohet nga programi: Mevlani, pengu im më i madh

Ditën e sotme Antonela ishte personazhi i radhës që u largua nga “Për’puthen”. Duke qenë se emisioni po shkon drejt fundit, të gjitha historitë...

Dita e fundit e Mevlanit në program, përlotet Arjan Konomi

Arjan Konomi ka dhënë komentin e tij për Mevlanin, i cili sot e ka ditën e tij të fundit në programin Për’puthen. Teksa fliste për...

Ja arsyeja pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha çdo hapje emisioni

Nuk e dimë nëse e keni vënë re ose jo, por moderatorja Alketa Vejsiu është shfaqur e veshur me të bardha sa herë ka nisur...

A do të kthehen Tea dhe Bearti në program? Çifti jep përgjigjen e papritur: Do e shohim

  Tea dhe Bearti janë çifti më i komentuar i momentit, menjëherë pasi skandali i lidhjes së tyre u bë publik. Çifti, i ftuar mbrëmjen...

Basha prezanton planin për arsimin. Mësuesit do marrin 700 euro, pedagogët 900 euro

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka prezantuar sot programin për arsimin. Nën moton “Shqipëria fiton” dhe me prezencë të ekspertëve të arsimit, nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img