- Advertisement -spot_img

TAG

rama meta

“O këlysh i rrahur, o kryepis, o Esadist i fëlliqur”, Presidenca reagon ndaj Ramës për raportin e Dick Marty-t: Mbaji shënim këto 3 porosi...

  Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama, i cili ngriti pyetjen përse Ilir Meta dhe Sali Berisha votuan pro raportit...

Meta kërkon dorëheqjen e Ramës: Zoti e ruajtë prej meje, do bëj çdo gjë për të mbrojtur Shqipërinë

Presidenti ka kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Rama, pasi sipas tij i ka bërë një dëm të madh vendit. Meta tha për Syri TV se Rama...

“Luftë bërrylash”, Rama publikon fotografinë ‘e pajtimit’ me Metën

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotografinë me Presidentin Meta në mbledhjen Këshillit Kombëtar të Integrimit Europian ku duket se përplasjet mes tyre janë sheshuar....

Latest news

- Advertisement -spot_img