- Advertisement -spot_img

TAG

Sarandë

Kishte kthyer garazhin në bazë kokaine, kush është 41-vjeçari që shiste drogë në Sarandë

Personi që shihni në foto është Romeo Laze, 41-vjeçari i arrestuar gjatë operacionit anti-drogë në Sarandë ditën e djeshme, ku u zbulua një garazh...

Sekuestrohet 1.2 kg kokainë, arrestohet 41-vjeçari që shiste drogë në Sarandë dhe Ksamil (Emri)

Sarandë/Finalizohet një tjetër operacion antidrogë, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Operacioni policor i koduar “Çuka” i zhvilluar...

FNSH dhe Forcat “Shqiponja” blindojnë Sarandën, kontrolle edhe në banesa

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe Forcat Shqiponja po zhvillojnë një operacion “blic” në lagjen nr.4 të Sarandës. Efektivët janë duke kryer kontrolle në...

(Emri) Konflikt i zjarrtë në Sarandë, 51-vjeçari goditet me sende të forta

Një 51-vjeçar është goditur me sende të forta në kokë gjatë një konflikti në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur përpara servisit të 51-vjeçarit Pëllumb Sejdi...

Ndahet nga jeta në moshën 70-vjeçare aktori legjendar i humorit

Krejt papritur është shuar  sot, afër të 70-ve, Haki Spaho, aktori i njohur i humorit i estradës së Sarandës, me afër 40 vjet karrierë...

E trishtë! Ndërron jetë në krye të detyrës doktori i Sarandës

Një ngjarje e trishtë është regjistruar në Sarandë pasditen e sotme, ku një mjek ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak. Bëhet me...

I shpallur në kërkim për drogë, kapet në Sarandë 46-vjeçari nga Korça

Sarandë- Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” është vënë në prangat e policisë së Sarandës. Leon Kodra...

Rebelimi i detit do të shkaktojë dallgë deri në 5 ballë, kapiteneria e Sarandës paralajmëron anijet dhe varkat turistike

Nga mbrëmja e sotme (e mërkurë) deri të premten anijet dhe jahtet turistikë duhet të kenë kujdes me daljet në det, pasi do të...

I ngacmuan të dashurën, pronarët e picerisë vrapojnë pas turistit si të çmendur, me thikë në dorë

Një sherr për arsye banale ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Sarandë, ku pronarët e një picerie janë përleshur me një turist shqiptaro-zviceran. Mësohet se...

PD në alarm: Aktivisti ynë u sakatua me shkopa bejsbolli në Sarandë

“Sot në Shqipëri askush nuk është më i sigurt”. Kështu shprehet deputetja e ardhshme e Kuvendit të Shqipërisë në radhët e PD, Ina Zhupa. Alarmi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img