- Advertisement -spot_img

TAG

selanik

Greqia në panik/ Alarm për bombë në 3 hotele, nis evakuimi i tyre

Një alarm për bombë në 3 hotele në Selanik ka vendosur në panik Greqinë pasditen e sotme. Sipas informacioneve ekskluzive të “Thestival”, një person i...

Gjatë ndjekjes nga policia, 26-vjeçarja rebele hedh nga dritarja 25 pako heroinë

Një vajzë 26-vjeçare, u arrestua pasi u kap me 14.5 kg heroinë pas një përndjekjeje policore në Selanik. Sipas autoriteteve greke, mësohet se 26 vjeçarja,...

E rëndë! Foshnja 18-muajshe gjendet i mbytur në pusin e gjyshes së tij

Një foshnje 18 muajshe është nxjerrë e pajetë nga një pus ku kishte rënë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Nea Malgara,...

Policia arreston trafikantin shqiptar: Kishte 92 pako lëndë narkotike dhe një pistoletë në furgon

  Një shqiptar 38-vjeçar në Greqi ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur teksa tranpostonte drogë nga Selaniku drejt Greqisë. Sipas njoftimit të policisë...

Sherr me thika mes shqiptarësh në Greqi, njëri përfundon në spital në Selanik

Një sherr që nisi për motive banale ka përfunduar në përdorimin e armëve të ftohta (thikë) mbrëmjen e kaluar mes dy shqiptarëve në Greqi. Mediat...

Gjimnazisti bie nga kati i tretë i shkollës, transportohet me urgjencë në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Selanikut në Greqi, ku një nxënës ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i shkollës. Mediat...

Shokon me deklaratën vëllai i dy motrave që u vranë: Lindën 10 fëmijë me Përparimin dhe i kanë shitur në Selanik

  Bashkim Metani, vëllai i dy motrave që u ekzekutuan në zonën e Astirit në Tiranë, ka bërë një dëshmi trondítëse gjatë ditës së sotme,...

Asnjë identitet i tij nuk gjendet në TIMS-in e Shqipërisë dhe rezulton i arratisur nga burgu Kasandrës/ Arrestohet shqiptari në Greqi

Autoritetet policore te Selanikut kanë njoftuar se kanë bërë të mundur arrestimin e 36-vjeçarit shqiptar, i cili mbante një armë të tipit pistoletë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img