- Advertisement -spot_img

TAG

shqiptar

Shqiptari me probleme mendore qëllon shtatë herë me thikë italianin

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akzuohet se ka qëlluar me thikë një person tjetër. Mediat e huaja bëjnë me dije...

(Emri+Foto) Goditi me thikë gruan para 26 vitesh, ekstradohet drejt Italisë shqiptari

59-vjeçari Nikolla Dura është arrestuar 26 vite pasi ka vrarë bashkëardhetarin e tij në Itali. Ai do të vuajë dënim me burgim të përjetshëm pasi goditi...

Greqi/ I veshur me bluzen e PS-së, shqiptari tregon si e shpëtoi banesën nga zjarret, me vetëm një degë ulliri

Një shqiptar, në Greqi, ka mund të shpëtojë nga flakët banesën e tij. Astriti, i veshur me bluzën e PS, për mikrofonin grek, e ndërsa...

Po përpiqej t’i ikte policisë, mbytet në lumë shqiptari në Zvicër

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Zvicër. Një 28-vjeçar nga Kosova është mbytur në lumin Ticino, teksa po përpiqej që t’i...

Shqiptari i tërbuar qëllon 16 herë me kallashnikov në drejtim të ish-të dashurës dhe partnerit të saj (Emri)

Një 21 vjeçar shqiptar i cili jeton në Galipoli, Itali ka qëlluar 16 herë me kallashnikov në drejtim të ish-të dashurës së tij dhe...

U kap me 1 kg kokainë në makinë, arrestohet 23-vjeçari shqiptar

Gjykata britanike dënoi me 20 muaj burg një 23-vjeçar shqiptar, pasi u kap me një kilogramë kokainë në makinë. I dënuari, sipas mediave britanike, është...

Përplasje e përgjakshme në Greqi, plagosen 3 persona, mes tyre një shqiptar

Një shqiptar dhe dy grekë u dërguan të plagosur në orët e para të mëngjesit në spital, me shumë mundësi pas një përplasjeje të...

E rëndë në Itali/ 41-vjeçari plagos shqiptarin, rruga “mbytet” me gjak

Një ngjarje e rëndë e cila mund të kishte përfunduar me viktima, ka ndodhur dje në Itali, por që sot është bërë publike nga...

Vrau gruan, shqiptari në Greqi: Kam prova që më tradhtonte, jam penduar

Florand Shehu, shqiptari që vrau gruan ndërsa ndodheshin në banesën e tyre në Greqi, ka përsëritur edhe një herë se ajo e tradhtonte. Mediat në...

Trajtonte si skllevër rumunët, shqiptari në Britani i linte punonjësit në një godinë me minj

Një 42-vjeçar shqiptar në Britaninë e Madhe është dënuar nga autoritetet vendase me akuzën e skllavërisë së punonjësve rumunë në biznesin e tij. Mediat shkruajnë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img