- Advertisement -spot_img

TAG

spital elbasan

44 të infektuar me Covid-19 në Elbasan, mes tyre 6 mësues dhe 7 nxënës

Në vendin tonë numri i të infektuarve me Covid-19 po rritet çdo ditë e më shumë e bashkë me të dhe numri i jetëve...

Dalin edhe 5 infermierë pozitivë/ Shkon në 15 numri i të infektuarve në psikiatrinë e Elbasanit

Situata duket e rënduar në spitalin psikiatrik “Sadik Dinçi” në Elbasan, pasi mësohet se pozitivë kanë rezultuar edhe pesë infermierë, duke e çuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img