- Advertisement -spot_img

TAG

Sulm

Kabul/ Numri i viktimave shkon në 170, inteligjenca informon Biden: Pritet që të ketë një sulm tjetër

E ndërsa bilanci i sulmit terrorist dje në Kabul është rënduar duke shkuar në 170 viktima dhe 200 të plagosur, nga të cilët vetëm...

Afganistan/ Sulm vetëvrasës në aeroportin e Kabulit, të paktën 13 të vdekur

Një shpërthim i madh ndodhi në një nga portat hyrëse në aeroportin e Kabulit (Porta e Abbey), konfirmoi zëdhënësi i Pentagonit John Kirby në...

Elefanti i xhindosur sulmon skulpturën, pasi e ngatërroi me një rival dashurie

Këto janë momentet qesharake kur një elefant xheloz sulmon një skulpturë gjigande në një park të botës së egër, kur e ngatërroi me një...

(Video) Po raportonin situatën e zjarreve, gazetari dhe kameramani sulmohen rëndë nga qytetari

Turqia prej ditësh tashmë është kapluar nga zjarre të shumta, të cilat kanë shkrumbuar mijëra banesa e lënë pas viktima. Mediat e huaja kanë raportuar...

“Ndalo së shkruari”, gazetari turk sulmohet jashtë shtëpisë së tij

Gazetari turk, Erk Acarer tha të enjten se është sulmuar jashtë shtëpisë së tij në Berlin të Gjermanisë. Ai tha se sulmuesit i thanë...

Sulm brutal me shkopinj bejsbolli, plagosen rëndë dy të rinjtë, njëri prej tyre shqiptar

Një sulm brutal me shkopinj bejsbolli jashtë një qendre tregtare ndodhi natën e kaluar në Mantua të Italisë. Nga sulmi kanë mbetur të plagosur Pier...

E frikshme! Parashutisti sulmohet nga peshkaqeni dhe kafshohet në këmbë

Një parashutist arriti t’i shpëtojë vdekjes në Detin e Kuq kur u sulmua nga peshkaqeni. 37-vjeçari jordanez qëndron mbi ujë kur krijesa gjigante del nga...

“Bjeri, bjeri! Mos e lër”/ Pamje “lufte” në zemër të Sarandës, momenti kur plagoset pronari i “Orange Club” (Video)

Del videoja e sherrit me armë jashtë ambienteve të Club ‘Orange’ në Sarandë, ku mbeti i plagosur pronari i lokalit Spiro Iljadhi, si dhe...

4 mësues të vdekur dhe dhjetëra nxënës të rrëmbyer…Sulm me armë në një shkollë

Disa sulmues me armë të enjten kanë vrarë katër mësues, dy policë dhe kanë rrëmbyer dhjetëra nxënës dhe mësues në një sulm ndaj një...

Momenti i neutralizimit i burrit që qëlloi me shuplakë Macron

Një tjetër video e goditjes me shpullë ndaj Presidentit të Francës ka dalë në mediat e huaja. Në këtë video të re nga një...

Latest news

- Advertisement -spot_img