- Advertisement -spot_img

TAG

The Weeknd

The Weeknd nuk dëshiron të shoqërohet me vajza që nuk janë të famshme për këtë arsye

The Weeknd ndihet fajtor kur del në takim me një vajzë që nuk është e famshme dhe këtë e zbuloi në intervistën e tij...

Çfarë po ndodh? The Weeknd dhe Angelina Jolie spikaten në shoqërinë e njëri-tjetrit

Që kanë darkuar së bashku ky është fakt, por si miq apo diçka më shumë, këtë nuk e dimë. Aktorja Angelina Jolie ka ngjallur thashethemet...

Pse fansat e The Weeknd po e sulmojnë kaq shumë Ed Sheeran

Ed Sheeran është rikthyer fuqishëm me këngën e tij të fundit, "Bad Habits". Por, publikimi i këngës ka sjellë shumë diskutime në rrjet dhe...

Magjia e këtij videoklipi do t’ju bëjë të dashuroheni pas Doja Cat dhe The Weeknd

Doja Cat nuk i zhgënjen asnjëherë fansat e saj dhe këtë e ka vërtetuar me projektin e saj të fundit. Pasi emocionoi adhuruesit e...

Ariana Grande dhe The Weeknd japin performancën spektakolare për ‘iHeart Radio’

Ishte një mbrëmje e paharrueshme ajo e ndarjes së ceremoninsë së çmimeve të ‘iHeart Radio’ dhe një ndër perfomancat më të komentuara ishte ajo...

The Weeknd ende i mban mëri “Grammy Awards”, edhe pse ndryshoi disa prej rregullave

The Weeknd doli publikisht kundër eventit më të madh të muzikës, Grammy Awards, disa muaj më parë. Artisti i njohur e cilësoi Grammy si...

Ja shtëpia magjepsëse e The Weeknd që u ble nga Madonna

Këngëtarja e famshme Madonna ka shpenzuar rreth 20 milion dollarë për të blerë shtëpinë e këngëtarit të njohur The Weeknd në Los Angeles. Prona gjendet...

The Weeknd hedh akuza kundrejt “Grammy Awards”/Vetëm katër artistë me ngjyrë kanë fituar “Grammy”

Ylli i pop muzikës tha se nuk do të paraqesë më këngë në shfaqjen vjetore më prestigjioze të industrisë muzikore, pasi refuzoi ta nominonte...

Latest news

- Advertisement -spot_img