- Advertisement -spot_img

TAG

trafik

Duke kërcyer me shami në duar, dasmorët bllokojnë autostradën e Laçit

Zhurmat e burive të makinave ditëve të diela janë shtuar së fundmi pas heqjes së masave anticovid. Tashmë dasmorët mund të festojnë lirshëm pa u...

Rradhë të pafunda kilometrike në Vlorë, Policia Rrugore njofton me urgjencë shoferët: Përdorni BYPASSI-in!

E diela e parë e gushtit, ka sjellë trafik të rënduar në shumë akse të vendit. Që në orët e para të mëngjesit fluksi i...

Kaos në kryqëzimin e Cërrikut në Elbasan

Ardhja e emigrantëve në qytetin e Elbasanit ka sjellë shtimin e më shumë mjeteve që lëvizin në rrugët kryesore dhe unazën e qytetit. Mungesa e...

Rradhë të gjata kilometrike, makinat ‘pushtojnë’ aksin Lezhë-Shkodër

Rradhë të gjata kilometrike janë shënuar mëngjesin e sotëm përgjatë aksit Lezhë-Shkodër. Siç shihet dhe në pamjet e siguruara nga InfoWebTv, turistët dhe pushuesit janë...

Foto-Lajm/ Rradhë të gjata kilometrike nga Rinasi në Tiranë

Duket se pasditja e sotme nuk i ka gjetur dhe aq mirë qytetarët. Rradhë të gjata kilometrike janë krijuar përgjatë rrugës nga Tirana në Rinas. Burime...

Trafik i rënduar në hyrje të Tiranës, radhë kilometrike dhe orë të tëra në makinë!

Orët e pasdites së kësaj të diele kanë sjellë trafik të shtuar në të dyja hyrjet e Tiranës. Trafik kilometrik është shënuar në këto momente...

Me letra false, si po trafikon krimi i organizuar shqiptarët drejt Anglisë

Krimi i organizuar shqiptar dhe ai gjeorgjian po shfrytëzon territorin e Irlandës si tranzit për trafikimin e qënieve njerëzore dhe lëndë narkotike, kryesisht kokainës...

Aksident i katërfishtë, makinat e shkatërruara bllokojnë trafikun

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë, pranë Golemit. Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën, teksa ende nuk dihet nëse ka...

LAJMI I FUNDIT/ Bllokohet ambulanca,shkak trafiku i rënduar

Në qytetin e Elbasanit ditën e sotme trafiku i automjeteve është tepër i dendur. Ky trafik ka filluar nga kryqëzimi i Cerrikut deri tek rrethrrotullimi...

Aksident i rëndë/Automjeti përmbyset në mes të rrugës

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Laç, në afërsi të ishull-Lezhës ku një automjet është...

Latest news

- Advertisement -spot_img