- Advertisement -spot_img

TAG

TUALET

Ndaluan me shpejtësi në një tualet, familja fiton plot 2 mln dollarë

Teksa kalonin në Maryland, një familje amerikane ndaloi në një dyqan për të përdorur me shpejtësi tualetin, për të blerë ca sanduiçe e për...

Ëndrra e vetme që bëhet realitet, cili është kuptimi i saj

Një numri të konsiderueshëm njerëzish u ka ndodhur të shohin sikur po bëjnë urinën në ëndërr dhe të zgjohen me vrap drejt tualetit, ose...

Pse vajzat nuk shkojnë asnjëherë vetëm në tualet?

Të gjithë kanë kureshtje të dinë pse vajzat shkojnë bashkë në tualet. Kur vajzat shkojnë bashkë në tualet, e quajnë një mini-festë femërore. Nëse njëra...

I infektuar me Covid/ vret veten në tualet

Ishte infektuar me Covid, vret veten në tualetin e banesës 59-vjeçari nga Polisi Një vetëvrasje është shënuar në fshatin Polis të Librazhdit, ndërsa burimet bëjnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img