- Advertisement -spot_img

TAG

udhetim

Dëshironi të udhëtoni drejt Gjermanisë? Ja kushtet e reja të lëvizjes

Gjermania ka bërë disa ndryshime në kushtet e hyrjes për të gjithë qytetarët shqiptarë, duke nisur nga testi për koronavirusit tek dëshmia e vaksinimit...

“I nisa Beatrixit kodet bankare”, Alban Ramosaj tregon tmerrin e përjetuar në avion

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj ka rrëfyer eksperiencën e frikshme teksa ka qenë duke udhëtuar me avion së fundmi. Këngëtari ka treguar se...

Rregullat që duhet të respektoni nëse dëshironi të udhëtoni në avion me macen ose qenin tuaj

Para se të paketoni bagazhet dhe të bëni gati mikun tuaj të vogël për udhëtimin me avion, lexoni gjithcka që duhet të dini për të...

“Dua të zbres”, Bebe Rexha panikoset gjatë udhëtimit, ja çfarë ndodhi në avion

Bebe Rexha duket se nuk e ka nisur muajin korrik me këmbën e mbarë. Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është gjendur në një...

Pas debateve të ashpra, Juli fton Sindin në një udhëtim në Rumani

Emisioni “Për’puthen” ka mbaruar, por me siguri i mbani mend Julin dhe Sindin. Ata kanë patur disa herë debate të ashpra në emision, të...

Ja pse duhet të shkoni në një udhëtim, kinema apo restorant, vetëm

Profesoreshat e marketingut, Rebecca Ratner dhe Rebecca Hamilton, pasi anketuan qindra njerëz, gjetën se shumica e njerëzve kënaqeshin më shumë se ç'prisnin kur dilnin...

Cila është dëshira më e madhe e Jeff Bezos, që tashmë po e bën realitet

Jeff Bezos po përgatitet të shkojë jashtë kësaj bote. Blue Origin, kompania e prodhimit të hapësirës ajrore dhe fluturimeve hapësinore e themeluar nga miliarderi...

Rastet ku debatet me partnerin/en nuk mund të shmangen

Kur udhëtoni bashkë Paketimi i gjërave, udhëtimi apo intenerari që do të ndiqni çdo ditë do të jenë disa nga skenaret që do t’ju bëjnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img