- Advertisement -spot_img

TAG

UFO

36-vjeçari ‘kap mat’ UFO-t në qiell dhe tregon me detaje lëvizjet e tyre

Një fotografi ku duket objekti fluturues që fluturon mbi bregdetin e Devon në Angli është bërë virale në rrjet. Sipas mediave të huaja, Matthew Evans,...

Objektet misterioze, raporti amerikan pranon ekzistencën e UFO-ve

Raporti i shumëpritur për UFO-t i qeverisë amerikane u publikua të premten, por për ata që dëshironin konfirmimin se Toka po vizitohet nga inteligjenca...

Ish-gjuetari i alienëve befason me deklaratën e tij: UFO-t vijnë nga fundi i detit

“UFO-t mund të mos vijnë nga hapësira, por nga fundi i detit”, ish hetuesi veteran i jashtëtokësorëve, Gary Heseltine ka befasuar me deklaratën e...

Del në ankand pamja e vetme e autopsisë së një alieni

Një pamje e vetme nga filmimi i shumëdiskutueshëm i autopsisë së një alieni, realizuar në vitin 1947 ka dalë në ankand me ofertën fillestare...

Barack Obama jep deklaratën për UFO-t: Jam serioz për këtë gjë

Për shumë kohë, të shprehje interesin ndaj objekteve fluturuese të paidentifikuara, të njohura shkurtimisht me termin UFO, dukej një budallallëk dhe diçka e papranueshme....

Pentagoni jep konfirmimin,ja fotot që vërtetojnë se UFO-t ekzistojnë

Pentagoni nuk arrin t'i shpjegojë por fotot e realizuara në vitin 2019 vërtetojnë se UFO-t ekzistojnë. Një nga anëtaret e personelit të marinës amerikane ka...

Ja kush na qënka shteti i preferuar i ‘UFO-ve’,10% e popullsisë së vendit pretendon se

Pyetja a jemi apo jo të vetëm në Univers, ka munduar shumë njerëz dhe mendimtarë për një kohë të gjatë. Së fundmi kjo çështje është...

Fermeri vizitohet nga UFO-t dhe i japin petulla ndërgalaktike

Fermeri i pulave Joe Simonton pohoi se ai u vizitua nga të huajt rreth orës 11 të mëngjesit më 18 prill 1961 dhe se...

“Po vdisja urie”/ Rrëfimi rrëqethës i futbollistit afrikan: Nuk dua të luaj më në Shqipëri, kam fjetur në stadium

Vitet e fundit, shumë futbollistë afrikanë kanë zbarkuar në futbollin shqiptar me shpresën se do shkëlqejnë dhe kështu mund të kapin një kampionat më...

Këshilli i Ministrave vendos: Patentat shqiptare tashmë njihen në Turqi dhe anasjelltas

Shqipëria dhe Turqia kanë arritur marrëveshjen e ndërsjelltë për të njohur patentat apo lejet e drejtimit. Tashmë patentat apo lejet e drejtimit të shqiptarëve do...

Latest news

- Advertisement -spot_img